fbpx
17:00
StationsHuiskamer Arnhem

Jiaxin Chen

YOU ARE your body which is EVERY BODY
18:00
Café Bosch

Beau Andreas a.k.a BellaBeau

3 Stages
18:30
Lust for Life Cafe

Collectief TEDER

De Heksenhamer
18:30
Arnhems Boeken Café Libertas

Bâž

HafezKhani (Reciting Hafez)
18:30
Café Classen

Keshaw & Hamiro

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
18:30
Het Colofon

Ismaîl Mamo

Zij stuurde me een tikkie van 99 cent
19:00
Huis van Puck

Free Candor

By the Aftermath
19:00
Sound & Soul

Nachtlicht

Leer me kennen
19:00
StationsHuiskamer Arnhem

Jiaxin Chen

YOU ARE your body which is EVERY BODY
19:30
The Pegasus

Sinéad O’Brien

Hero/Banlaoch
19:30
Nelson

Anne & Renske

Vraag maar aan mijn moeder, zij is godin van de liefde.
19:30
CASPAR

Collectief KARMA

THE QUARTER-LIFE CRISIS
20:00
Parels voor de varkens

Doron Gallia-Kind, Amit Palgi, C’Cesirhe Lesley Sedney

Some Hokey Pokey
20:00
Café Bosch

Beau Andreas a.k.a BellaBeau

3 Stages
20:00
Café Vrijdag

Marlijn & Marco

Bij nader weerzien
20:00
Lust for Life Cafe

Collectief TEDER

De Heksenhamer
20:30
Arnhems Boeken Café Libertas

Bâž

HafezKhani (Reciting Hafez)
20:30
Hannah Foodbar

Rodrigo Loureiro & Elin Hallqvist

SAPIENS SAPIENS
20:30
DAVO Bar

Sofie Kramer

SCOLD
20:30
Het Colofon

Ismaîl Mamo

Zij stuurde me een tikkie van 99 cent
21:00
Huis van Puck

Free Candor

By the Aftermath
21:00
Sound & Soul

Nachtlicht

Leer me kennen
21:30
CASPAR

Collectief KARMA

THE QUARTER-LIFE CRISIS
21:30
Nelson

Anne & Renske

Vraag maar aan mijn moeder, zij is godin van de liefde.
21:30
Café Colours

Slik

Soms wil ik iemand aan kunnen staren
22:00
Lust for Life Cafe

Collectief TEDER

De Heksenhamer
22:00
Parels voor de varkens

Doron Gallia-Kind, Amit Palgi, C’Cesirhe Lesley Sedney

Some Hokey Pokey
22:00
Café Vrijdag

Marlijn & Marco

Bij nader weerzien
22:30
DAVO Bar

Sofie Kramer

SCOLD
22:30
Hannah Foodbar

Rodrigo Loureiro & Elin Hallqvist

SAPIENS SAPIENS
23:00
Café Colours

Slik

Soms wil ik iemand aan kunnen staren
15:00
CASPAR

Collectief KARMA

THE QUARTER-LIFE CRISIS
15:00
Het Colofon

Ismaîl Mamo

Zij stuurde me een tikkie van 99 cent
15:00
StationsHuiskamer Arnhem

Jiaxin Chen

YOU ARE your body which is EVERY BODY
15:30
The Pegasus

Sinéad O’Brien

Hero/Banlaoch
15:30
Arnhems Boeken Café Libertas

Bâž

HafezKhani (Reciting Hafez)
16:00
Huis van Puck

Free Candor

By the Aftermath
16:00
Hannah Foodbar

Rodrigo Loureiro & Elin Hallqvist

SAPIENS SAPIENS
16:00
Café Classen

Keshaw & Hamiro

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
16:30
Café Vrijdag

Marlijn & Marco

Bij nader weerzien
17:00
Het Colofon

Ismaîl Mamo

Zij stuurde me een tikkie van 99 cent
17:00
StationsHuiskamer Arnhem

Jiaxin Chen

YOU ARE your body which is EVERY BODY
17:00
Café Bosch

Beau Andreas a.k.a BellaBeau

3 Stages
17:00
Nelson

Anne & Renske

Vraag maar aan mijn moeder, zij is godin van de liefde.
17:30
Parels voor de varkens

Doron Gallia-Kind, Amit Palgi, C’Cesirhe Lesley Sedney

Some Hokey Pokey
17:30
Café Classen

Keshaw & Hamiro

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
17:30
CASPAR

Collectief KARMA

THE QUARTER-LIFE CRISIS
18:00
Arnhems Boeken Café Libertas

Bâž

HafezKhani (Reciting Hafez)
18:00
Sound & Soul

Nachtlicht

Leer me kennen
18:00
DAVO Bar

Sofie Kramer

SCOLD
18:30
The Pegasus

Sinéad O’Brien

Hero/Banlaoch
19:00
Café Bosch

Beau Andreas a.k.a BellaBeau

3 Stages
19:00
StationsHuiskamer Arnhem

Jiaxin Chen

YOU ARE your body which is EVERY BODY
19:00
Nelson

Anne & Renske

Vraag maar aan mijn moeder, zij is godin van de liefde.
19:00
Café Vrijdag

Marlijn & Marco

Bij nader weerzien
19:30
Huis van Puck

Free Candor

By the Aftermath
19:30
Hannah Foodbar

Rodrigo Loureiro & Elin Hallqvist

SAPIENS SAPIENS
19:30
Café Classen

Keshaw & Hamiro

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
20:00
Café Colours

Slik

Soms wil ik iemand aan kunnen staren
20:00
Arnhems Boeken Café Libertas

Bâž

HafezKhani (Reciting Hafez)
20:00
Sound & Soul

Nachtlicht

Leer me kennen
20:00
DAVO Bar

Sofie Kramer

SCOLD
20:00
Het Colofon

Ismaîl Mamo

Zij stuurde me een tikkie van 99 cent
20:30
Parels voor de varkens

Doron Gallia-Kind, Amit Palgi, C’Cesirhe Lesley Sedney

Some Hokey Pokey
20:30
The Pegasus

Sinéad O’Brien

Hero/Banlaoch
21:00
Lust for Life Cafe

Collectief TEDER

De Heksenhamer
21:00
Café Bosch

Beau Andreas a.k.a BellaBeau

3 Stages
21:00
Nelson

Anne & Renske

Vraag maar aan mijn moeder, zij is godin van de liefde.
21:00
Café Vrijdag

Marlijn & Marco

Bij nader weerzien
21:00
CASPAR

Collectief KARMA

THE QUARTER-LIFE CRISIS
21:30
Café Classen

Keshaw & Hamiro

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
21:30
Café Colours

Slik

Soms wil ik iemand aan kunnen staren
21:30
Huis van Puck

Free Candor

By the Aftermath
21:30
Hannah Foodbar

Rodrigo Loureiro & Elin Hallqvist

SAPIENS SAPIENS
22:00
Sound & Soul

Nachtlicht

Leer me kennen
22:00
DAVO Bar

Sofie Kramer

SCOLD
22:30
The Pegasus

Sinéad O’Brien

Hero/Banlaoch
22:30
Lust for Life Cafe

Collectief TEDER

De Heksenhamer
22:30
Parels voor de varkens

Doron Gallia-Kind, Amit Palgi, C’Cesirhe Lesley Sedney

Some Hokey Pokey
23:00
Café Colours

Slik

Soms wil ik iemand aan kunnen staren