fbpx
12 januari 2020

CTF zoekt crew, kom jij waardevolle ervaring opdoen?

CTF zoekt crew, kom jij waardevolle ervaring opdoen?

Help jij ons 5 t/m 8 maart de stad over te nemen?

Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die willen meehelpen met het CTF 2020. Van 5 tot en met 8 maart neemt het Café Theater Festival 28 cafés in Utrecht over. Festivalgangers en nietsvermoedende bezoekers ontmoeten een nieuwe generatie artiesten via een theatrale kroegentocht. In elk café worden zij verrast door korte voorstellingen, van dans tot kleinkunst en van muziektheater tot familietheater.

Het Café Theater Festival wordt georganiseerd door een team van energieke, jonge professionals. Tijdens het festival zoeken we enthousiaste vrijwilligers om ons team te versterken. Om ook van deze editie weer een succes te maken, zijn we op zoek naar: locatiemanagers, productieassistenten, fotografen en onderzoekers.

Check onze vrijwilligerspagina voor meer informatie.

Deel dit bericht

Gerelateerde berichten