fbpx
19:00
Kopi Soesoe

Storm Boender

sudah
19:00
Bed, Bites & Business Hotel Rotterdam

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
19:00
Café De Grote Markt Zuid

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
19:30
Restaurant Mood Rotterdam

Natalie Miles

Figment
19:30
Café Arena

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
19:30
Koffiebar Namasté

Vanildo Varela

Dreadhead
20:00
Foyer Café Walhalla

This Is No End

KILL ALL CYNICISTS
20:00
nhow

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
20:00
Café Prêt à Boire

Next-Door

Laundry
20:00
Eetcafé De Nieuwe Kaap

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
20:30
Café Dox

Bas van Rijswijk & Lot Berendse

VEGA de (mini) MUSICAL
20:30
Gezellig bij Norge

Bas Mastboom

De Wereld, de Titanic & ik
20:30
Café De Buurvrouw

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
20:30
Kopi Soesoe

Storm Boender

sudah
21:00
Bar Break

Maggie Symonds

D. ISSUES
21:00
Koffiebar Namasté

Vanildo Varela

Dreadhead
21:00
Café De Ouwehoer

HEERSBEEST

De Versnipperaar
21:30
Restaurant Mood Rotterdam

Natalie Miles

Figment
21:30
Café Prêt à Boire

Next-Door

Laundry
21:30
Café De Grote Markt Zuid

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
21:30
Bed, Bites & Business Hotel Rotterdam

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
22:00
nhow

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
22:00
Eetcafé De Nieuwe Kaap

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
22:00
Café De Buurvrouw

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
22:30
Café Dox

Bas van Rijswijk & Lot Berendse

VEGA de (mini) MUSICAL
22:30
Café Arena

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
22:30
Foyer Café Walhalla

This Is No End

KILL ALL CYNICISTS
23:00
Bar Break

Maggie Symonds

D. ISSUES
23:00
Café De Ouwehoer

HEERSBEEST

De Versnipperaar
23:00
Gezellig bij Norge

Bas Mastboom

De Wereld, de Titanic & ik
16:00
Kopi Soesoe

Storm Boender

sudah
16:00
Café De Grote Markt Zuid

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
16:00
Foyer Café Walhalla

This Is No End

KILL ALL CYNICISTS
16:00
Café Dox

Bas van Rijswijk & Lot Berendse

VEGA de (mini) MUSICAL
16:30
Café Prêt à Boire

Next-Door

Laundry
16:30
Koffiebar Namasté

Vanildo Varela

Dreadhead
16:30
Eetcafé De Nieuwe Kaap

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
17:00
Gezellig bij Norge

Bas Mastboom

De Wereld, de Titanic & ik
17:00
Restaurant Mood Rotterdam

Natalie Miles

Figment
17:00
Café De Buurvrouw

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
17:30
nhow

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
17:30
Bed, Bites & Business Hotel Rotterdam

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
17:30
Café Arena

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
18:00
Kopi Soesoe

Storm Boender

sudah
18:00
Café Dox

Bas van Rijswijk & Lot Berendse

VEGA de (mini) MUSICAL
18:00
Bar Break

Maggie Symonds

D. ISSUES
18:30
Café De Buurvrouw

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
18:30
Café De Ouwehoer

HEERSBEEST

De Versnipperaar
18:30
Koffiebar Namasté

Vanildo Varela

Dreadhead
19:00
Restaurant Mood Rotterdam

Natalie Miles

Figment
19:00
Bed, Bites & Business Hotel Rotterdam

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
19:00
Café Arena

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
19:30
Café De Grote Markt Zuid

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
19:30
Foyer Café Walhalla

This Is No End

KILL ALL CYNICISTS
19:30
nhow

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
20:00
Gezellig bij Norge

Bas Mastboom

De Wereld, de Titanic & ik
20:00
Kopi Soesoe

Storm Boender

sudah
20:00
Café Prêt à Boire

Next-Door

Laundry
20:30
Koffiebar Namasté

Vanildo Varela

Dreadhead
20:30
Eetcafé De Nieuwe Kaap

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
20:30
Café De Ouwehoer

HEERSBEEST

De Versnipperaar
20:30
Café Arena

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
21:00
Bar Break

Maggie Symonds

D. ISSUES
21:00
Restaurant Mood Rotterdam

Natalie Miles

Figment
21:00
Café De Grote Markt Zuid

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
21:30
nhow

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
21:30
Café Prêt à Boire

Next-Door

Laundry
21:30
Foyer Café Walhalla

This Is No End

KILL ALL CYNICISTS
22:00
Bed, Bites & Business Hotel Rotterdam

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
22:00
Café Dox

Bas van Rijswijk & Lot Berendse

VEGA de (mini) MUSICAL
22:00
Café De Buurvrouw

Roulerend Programma @ Afrikaanderplein

3 voorstellingen in 3 cafés
22:30
Café De Ouwehoer

HEERSBEEST

De Versnipperaar
22:30
Gezellig bij Norge

Bas Mastboom

De Wereld, de Titanic & ik
23:00
Eetcafé De Nieuwe Kaap

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
23:00
Bar Break

Maggie Symonds

D. ISSUES