fbpx
20:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
20:00
Pop-up op straat

Nachtwinkel Utrecht

OPENT
20:00
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
20:00
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
20:00
A Beautiful Mess

CTF x STUT: Eros Chien

In Transit
20:00
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
20:00
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
20:30
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
20:30
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
20:30
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
20:30
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
20:30
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
20:30
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
20:30
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
21:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
21:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
21:00
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
21:30
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
21:30
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
22:00
Het Muzieklokaal

Jackie Ashkin & Jędrzej Jędraszyk

None Of Us Are Enjoying This
22:00
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
22:00
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
22:00
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
22:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
22:30
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
22:30
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
22:30
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
23:00
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
23:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
23:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
18:00
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
18:00
A Beautiful Mess

CTF x STUT: Eros Chien

In Transit
18:00
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
18:00
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
18:30
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
18:30
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
18:30
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
18:30
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
19:00
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
20:00
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
20:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
20:00
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
20:00
A Beautiful Mess

CTF x STUT: Eros Chien

In Transit
20:00
Pop-up op straat

Nachtwinkel Utrecht

OPENT
20:30
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
20:30
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
20:30
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
20:30
Het Muzieklokaal

Jackie Ashkin & Jędrzej Jędraszyk

None Of Us Are Enjoying This
20:30
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
20:30
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
21:00
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
21:00
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
21:00
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
21:30
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
21:30
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
21:30
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
21:30
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
21:30
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
22:00
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
22:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
22:30
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
22:30
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
22:30
Het Muzieklokaal

Jackie Ashkin & Jędrzej Jędraszyk

None Of Us Are Enjoying This
23:00
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
23:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
11:00
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
11:00
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
11:00
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
11:30
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
12:00
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
12:00
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
12:30
A Beautiful Mess

CTF x STUT: Eros Chien

In Transit
12:30
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
13:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
13:00
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
13:00
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
13:30
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
13:30
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
13:30
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
14:00
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
14:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
14:00
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
14:00
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
14:30
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
14:30
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
14:30
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
15:00
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
15:00
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
15:00
Pop-up op straat

Nachtwinkel Utrecht

OPENT
15:00
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
15:30
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
15:30
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
15:30
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
15:30
A Beautiful Mess

CTF x STUT: Eros Chien

In Transit
16:00
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
16:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
16:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
16:30
Het Muzieklokaal

Jackie Ashkin & Jędrzej Jędraszyk

None Of Us Are Enjoying This
16:30
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
16:30
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
17:00
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
17:00
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
17:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
17:00
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
17:30
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
17:30
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
17:30
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
18:00
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
18:00
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
18:00
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
18:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
18:00
A Beautiful Mess

CTF x STUT: Eros Chien

In Transit
18:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
18:30
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
18:30
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
19:00
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
20:00
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
20:00
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
20:00
Pop-up op straat

Nachtwinkel Utrecht

OPENT
20:00
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
20:30
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
20:30
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
20:30
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
20:30
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
20:30
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
21:00
Het Muzieklokaal

Jackie Ashkin & Jędrzej Jędraszyk

None Of Us Are Enjoying This
21:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
21:00
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
21:30
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
22:30
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
22:30
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
22:30
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
22:30
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
22:30
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
23:00
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
23:00
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
23:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
11:00
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
11:00
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
11:30
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
12:00
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
12:30
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
13:00
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
13:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
13:00
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
13:00
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
13:30
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
13:30
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
13:30
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
14:00
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
14:00
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
14:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
14:30
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
14:30
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
14:30
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
15:00
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
15:00
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
15:00
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
15:00
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
15:00
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
15:30
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
15:30
Het Muzieklokaal

Jackie Ashkin & Jędrzej Jędraszyk

None Of Us Are Enjoying This
15:30
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
15:30
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
16:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
16:00
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
16:00
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
16:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
16:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
16:30
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete
16:30
Buurten in Oost

ISNESS

Innerlijke kind
16:30
Parnassos Cultuurcentrum

Tiuri

ECHO!
17:00
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
17:00
Hofman Café

De Roze Bubbel

De Roze Bubbel: Queer Variété
17:00
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
17:00
Museumcafé Centraal

Astrid Klein Haneveld & Ischa Statie

PUINHOOP
17:30
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
17:30
De Wilg

TweeTonen

De laatste date
17:30
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
17:30
Het Muzieklokaal

Jackie Ashkin & Jędrzej Jędraszyk

None Of Us Are Enjoying This
18:00
De Voorkamer

Adam Dawoud

Dancing Beyond Borders
18:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
18:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
18:00
't Oude Pothuys

HEERSBEEST

De Versnipperaar
18:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
18:00
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
18:00
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
18:30
Café de Morgenster

Mystha Mandersloot

Verhalen van Verwekkers
18:30
De Tussentijd

Maggie Symonds

D. ISSUES
19:30
Café Fokus

Collectief Dadelboom

Wie is er bang
19:30
Café Weerdzicht

Martin Malibu

Gewoon Geweldig - een tragische musical
19:30
Café Voortuin

Paddy & Elaine

Maar we zijn toch vrienden?
19:30
Bodytalk

Non Creators Company

SO MUCH MORE IN LIFE (Sweet Sixteen)
20:00
Café Binnen Best

De Pierewaaiers

Werkt Mees vanavond?
20:00
Het Muzieklokaal

Jackie Ashkin & Jędrzej Jędraszyk

None Of Us Are Enjoying This
20:00
Vandestreek Oudegracht

Vanildo Varela

Dreadhead
20:00
Willem Slok

Nachtelijk Gespuis

Rattus
20:00
Frontaal Little Bar

EEYORE & POOH

Connected?
20:00
The 5th

Mireia & Mariona

The Moving Ground
20:00
Taplokaal Gist

DeRonde/Deroo

It really hurts when your head hits the concrete