fbpx
16:00
Tryout
Shoppingcenter Overvecht

KNOT Kollektiv & Cie Nyff

The Sensitive Future
20:30
Tryout
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
00:00
Tryout
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
19:00
Tryout
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
20:00
Tryout
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
20:30
Tryout
Mevr. Dudok

Stichting Nieuwe Makers & Renée Coralie van Beek

De Turkije-deal: waar ligt mijn grens?
21:00
Tryout
Bodytalk

Doris Bagijn

De Stad
21:30
Tryout
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
22:00
Tryout
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
15:00
Tryout
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
16:30
Tryout
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
16:30
Tryout
Buurten in Oost

Dear T, (Familiespecial 4+)

David & Goliath: de smartlappenopera
17:30
Tryout
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
18:00
Tryout
Willem Slok

Anne-Chris

Mag ik uw lief zijn?
18:00
Tryout
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
18:30
Tryout
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
19:00
Tryout
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
19:30
Tryout
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
20:00
Tryout
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
20:30
Tryout
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
21:30
Tryout
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
22:00
Tryout
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
19:00
Tryout
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
19:30
Tryout
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
20:30
Tryout
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
21:00
Tryout
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
22:00
Tryout
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
22:00
Tryout
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
22:00
Tryout
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
15:00
Shoppingcenter Overvecht

KNOT Kollektiv & Cie Nyff

The Sensitive Future
17:00
Shoppingcenter Overvecht

KNOT Kollektiv & Cie Nyff

The Sensitive Future
17:00
Shoppingcenter Overvecht

KNOT Kollektiv & Cie Nyff

The Sensitive Future
19:30
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
19:30
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
19:30
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
20:00
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
20:00
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
20:00
Shoppingcenter Overvecht

KNOT Kollektiv & Cie Nyff

The Sensitive Future
20:00
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
20:30
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
20:30
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
20:30
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
20:30
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
20:30
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
21:00
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
21:00
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
21:00
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
21:00
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
21:00
Bodytalk

Doris Bagijn

De Stad
21:30
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
21:30
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
21:30
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
21:30
Willem Slok

Anne-Chris

Mag ik uw lief zijn?
21:30
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
22:00
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
22:00
Mevr. Dudok

Stichting Nieuwe Makers & Renée Coralie van Beek

De Turkije-deal: waar ligt mijn grens?
22:00
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
22:00
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
22:00
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
22:30
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
22:30
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
22:30
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
23:00
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
17:30
Shoppingcenter Overvecht

KNOT Kollektiv & Cie Nyff

The Sensitive Future
18:30
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
18:30
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
19:00
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
19:00
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
19:30
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
19:30
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
19:30
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
20:00
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
20:00
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
20:00
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
20:00
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
20:00
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
20:00
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
20:30
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
20:30
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
20:30
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
20:30
Willem Slok

Anne-Chris

Mag ik uw lief zijn?
20:30
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
21:00
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
21:00
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
21:00
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
21:00
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
21:00
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
21:00
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
21:30
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
21:30
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
21:30
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
22:00
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
22:00
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
22:00
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
22:00
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
22:30
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
22:30
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
22:30
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
22:30
Willem Slok

Anne-Chris

Mag ik uw lief zijn?
22:30
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
23:00
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
23:00
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
23:00
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
23:30
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
23:30
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
23:30
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
11:00
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
11:30
Buurten in Oost

Dear T, (Familiespecial 4+)

David & Goliath: de smartlappenopera
12:00
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
12:00
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
12:30
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
13:00
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
13:00
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
13:30
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
13:30
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
13:30
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
14:00
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
14:00
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
14:00
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
14:30
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
14:30
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
14:30
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
14:30
Buurten in Oost

Dear T, (Familiespecial 4+)

David & Goliath: de smartlappenopera
15:00
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
15:00
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
15:00
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
15:00
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
15:00
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
15:30
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
15:30
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
15:30
Willem Slok

Anne-Chris

Mag ik uw lief zijn?
15:30
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
15:30
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
16:00
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
16:00
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
16:00
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
16:00
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
16:30
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
16:30
Buurten in Oost

Dear T, (Familiespecial 4+)

David & Goliath: de smartlappenopera
16:30
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
16:30
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
16:30
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
17:00
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
17:00
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
17:00
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
17:00
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
17:00
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
17:30
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
17:30
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
17:30
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
17:30
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
17:30
Willem Slok

Anne-Chris

Mag ik uw lief zijn?
18:00
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
18:00
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
18:00
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
18:30
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
18:30
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
18:30
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
19:00
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
19:00
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
19:00
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
19:30
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
19:30
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
19:30
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
20:00
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
20:00
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
20:00
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
20:00
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
20:30
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
20:30
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
20:30
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
20:30
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
20:30
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
21:00
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
21:00
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
21:00
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
21:00
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
21:30
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
21:30
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
21:30
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
21:30
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
21:30
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
22:00
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
22:00
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
22:00
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
22:30
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
22:30
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
22:30
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
23:00
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
23:00
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
23:00
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
23:30
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
23:30
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
11:00
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
11:30
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
11:30
Buurten in Oost

Dear T, (Familiespecial 4+)

David & Goliath: de smartlappenopera
12:00
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
12:00
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
12:30
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
12:30
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
13:00
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
13:00
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
13:00
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
13:30
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
13:30
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
14:00
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
14:00
Buurten in Oost

Dear T, (Familiespecial 4+)

David & Goliath: de smartlappenopera
14:00
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
14:00
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
14:30
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
14:30
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
14:30
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
14:30
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
15:00
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
15:00
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
15:00
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
15:00
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
15:00
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
15:00
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
15:30
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
15:30
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
15:30
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
15:30
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
15:30
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
16:00
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
16:00
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
16:00
Buurten in Oost

Dear T, (Familiespecial 4+)

David & Goliath: de smartlappenopera
16:00
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
16:00
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
16:00
Eetcafé Refter

Henk en Ingrid

De Verloren Stem
16:30
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
16:30
Café de Morgenster

Manon Kroezen

Rudy hoort er ook nog bij
16:30
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
16:30
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac
16:30
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
17:00
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
17:00
Klein Berlijn

Leon Brill

Tot onze grote spijt…
17:00
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
17:00
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
17:00
Gastmaal Café

Serióós Collectief

In een Notendop
17:00
BUNK Hotel

Classicurls

CLASSICURLS
17:30
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
17:30
Café Weerdzicht

Rijk Troost

Proost! met Rijk Troost
17:30
't Oude Pothuys

I. Straus

ONLY BREAKFAST & DINNER - Pub Edition
17:30
Café Lombok

Zoï

De vrouw die er niet was
17:30
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
18:00
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
18:00
Taplokaal Gist

MAMM

Samen alleen
18:00
Centraal Museum Café

Opus Personae

Sorry seems to be the hardest word
18:30
Kopi Susu

Theater Stap i.s.m. Ruby Kieft

Caféverschijnsels
18:30
Hofman Café

Freedom City

Next In Line
18:30
Het Muzieklokaal

Collective Prime

second
19:00
Café Fokus

Ramon Chatrer

ROESTPLAATS
19:00
Cousina

Mirjam Ravier

Lost in Transformation
19:00
Café de Stadsgenoot

Kurt Vervloet

Hier Ben Ik
19:30
Café Rex

Kathlyn & Momo

God in de Nacht
19:30
Stathe

Firma Frictie

Das Totalmensch
19:30
Wijnbar VinVin

Afra Ernst

Een ode aan…
19:30
Restaurant de Branding

Pas de Cygne

Aankleefzwaan
20:00
Café Voortuin

De Raven van Odin

THE IRON MAN
20:00
Café Binnen Best

Imke Mol

Medea Culpa
20:00
Back & Fourth

2Deform

Detached Separation
20:30
The 5th

Robin Nimanong

Aphrodisiac

Als Stamgast zie je meer!

Bouw mee aan het CTF

Draag jij ook graag een steentje bij aan ons festival zodat we ieder jaar weer kunnen zorgen voor een fantastisch nieuwe festivaleditie? Word dan Stamgast! Ontvang korting bij diverse culturele partners en ontvang exclusieve uitnodigingen voorafgaand aan het festival.

Lees meer